Neden PVC Kapı Pencere?

 • PVC Sağlamdır

  PVC, ahşap ve alüminyum ile kıyaslandığında çok daha uzun ömürlü olması ile öne çıkmaktadır. Bu özelliğinden dolayı da günümüz inşaat sektörünün en çok tercih ettiği kapı pencere sistemleri arasında yer almaktadır.

 • PVC Alev Almaz

  Ham maddesinden bulunan Polimer atomundan dolayı PVC, kolay kolay ateş almayan bir yapıdadır. Ahşap kapı pencere sistemleri ile kıyaslandığından PVC bu özelliği ile bina güvenliği içinde çok önemli bir yer tutmaktadır.

 • PVC Ucuzdur

  Ahşap ve Alüminyum ile kıyaslandığında PVC, düzenli bakım gerektirmemesinden ve ilk kurulum maliyetinin oldukça düşük olmasından dolayı inşaat sektörünün favori kapı pencere sistemleri arasında yer almaktadır.

 • PVC Geri Dönüşüme Olumlu Katkı Sağlar

  Çevreyle olumlu bir görüntü çizen PVC ,üretimden yok olana dek asla çevreye zarar vermez. PVC'den üretilen ve işlevsel olmayan bir durumda olan malzemeler tekrar geri dönüştürülebilir bir özelliğe sahiptir.

 • PVC Isı Yalıtımına Katkı Sağlar

  PVC, Ahşap kapı pencere sistemleri ile kıyaslandığında binanın ısı yalıtımına çok önemli katkılar sağlar. Sadece ısı yalıtımına değil ses yalıtımına karşı da oldukça olumlu katkılar sağlar.

 • PVC Çok Yönlü İşlevsellik Sağlar

  PVC üretim aşamasındaki esnekliği sayesinde hayal edebileceğiniz birçok noktada kullanabilme olanağı sağlar. İşlevsellik katan bu özellik PVC'nin kullanım alanını oldukça genişletmiştir.

 • Neden Isıcam Kapı ve Pencere Kullanılmalıdır?

  Neden ısıcam kapı ve pencere sistemleri kullanılmalıdır? Isınmak için harcamış olduğunuz yakıt masraflarından yarı yarıya tasarruf sağlayabilirsiniz. Isıcam pencere sistemleri sayesinde güneş ışığından maksimum derecelerde yararlanabilme olanağına erişmiş olursunuz.

  Isı cam pencere sistemi sayesinde pencere önlerinin soğuk olmasının önüne geçilir. Cam yüzeyinde buğulanmalarda meydana gelmez. Aynı zamanda ısı yalıtımından dolayı sağlanan tasarruf sayesinde kendisine yapmış olduğunu maliyeti 1-2 sene içerisinde geri öder.

  Isı cam kapı ve pencere sistemleri kullanışlı yapıları ile ve sağlamış olduğu ciddi tasarruflar sayesinde günümüzün en çok tercih edilen sistemleri arasında yer almaktadır. Sizde PVC kapı pencere sistemlerini tercih ederek alırken kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

Mini Menu