İç Dekorasyon İçin Önerilerimiz

 • Asma Tavan

  Ofislerden alışveriş merkezilerine, hastanelerden evlere varıncaya kadar birçok alanda kullanılan asma tavanlar hafif olması, kurulumun kolay olması ve uygun fiyatları sayesinde iç dekorasyonda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 • 3D Mutfak Dolabı

  Renk ve desen skalası oldukça geniş olan iç dekorasyon ürünleri arasında yer alan 3D Mutfak Dolabı, dayanıklı ve uzun ömürlü görsel zenginlik için tercih edilmesi gereken harika ürünlerdir.

 • 3D Banyo Cam Fayans

  Yine renk ve desen skalası oldukça geniş dekorasyon ürünleri arasında yer alan 3D Banyo Cam Fayans, Sivas iç dekorasyon hizmetlerimiz arasında dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıda olması ile öne çıkmaktadır.

 • Küpeşte

  Zara Derya Pen olarak en güvendiğimiz ürün gruplarından bir tanesi olarak küpeşte yer almaktadır. Çelikten daha dayanıklı bir yapıda olan, paslanmaz, sarsılmaz ve soğuğa dayanıklı olan küpeşte modelleri dekoratif ve taşıması kolay bir yapıya sahiptir.

 • Jaluzi Perde

  Jaluzi Perde, genellikle iş yerlerinde kullanılan fakat son zamanlarda evlerde de tercih edilen hafif ve dayanıklı perde türüdür. Dar alanlarda kullanılarak odanın olduğundan daha geniş bir görünüme sahip olmasını sağlayan bu perde türü Zara iç dekorasyon ekibimiz tarafından önerilen ürün grupları arasında yer almaktadır.

Mini Menu