Stor Perde

Stor Perde

 Stor perde nedir?

Stor perde, PVC akrilik malzeme ve sert görünümlü bir perde ile kaplıdır. Zorluğun amacı, perdenin yuvarlanmasına izin veren mekanizmada olduğu zaman perdenin sola ve sağa gitmesini önlemektir. Mekanizma stor perdeler olarak bilinir. Stor Perde, ham kumaşlardan elde edilmeyen bir üründür. Stor perdelerde birçok renk ve model var. bulunmaktadır.

 

Stor perde kullanım alanarı

Panjur büro, ofis, çocuk odası, kısa yatak odası, evinizde her yerde kullanımı kolaydır. Perdeyi villanın perdesi olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

 

 

Stor perde nasil temizlenir

Panjurlar ayrıca tozsuz perdeler olarak bilinir ve tozsuz bir ortam değilse tozlu ve lekesiz değildir. Malzemenin stor perde özelliği sertleştirici malzemeden yapılmıştır, böylece toz ekran üzerinde kalmaz. Bu nedenle, çocuk odalarındaki bebeklerin odasında stor perdeler kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.


Perdeleri temizlemek için haftada bir kez nemli bir bezle temizlemek istiyorsanız nemli bir bezle uzun ömürlü kumaş elde edersiniz. Küçük lekeler olduğunda, metin silgisiyle küçükten küke silinebilir ve bu kadar kolay temizlenebilir.

 

Stor perde nasıl çalışıyor?

Perde sistemi, merdane sistemi ile kumaşa bağlı motorize mekanizmayı alüminyum borularda yuvarlayarak çalışan bir panjur sistemidir.


Facebookta Paylaş

Sipariş ve Bigli TalebiMini Menu